1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak, wynik końcowy.
Wielki strach

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8434

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-20, 21:24   Temat: Czerniak, wynik końcowy.
Rzucilo mi sie w oczy w Twoim wyniku jeszcze to, ze brak jest śladow znamienia preegzystentnego...co jesli dobrze rozumuje...ale moze mnie Ktos poprawi...Twoje znamie powstalo de novo, czyli nie powstalo na podlozu juz istniejacego znamienia barwnikowego. Nie wiem czy to cos wnosi do sprawy i ma jakikolwiek wpyw na Twoje leczenie, ale pierwszy raz widze taki zapis w wyniku hist.pat i dlatego pisze. Zycze powodzenia i wytrwalosci w walce z choroba.

[ Dodano: 2012-10-20, 21:59 ]
Jeszcze jedno...nie wiem czy na Forum mozna sobie " polecac" lekarzy...ale jesli nie jest to wbrew regulaminowi, a jestes z Poznania lub okolic to bardzo, bardzo polecam Pana dra Tomasza Fedorowicza. To lekarz onkolog ktory bardzo dobrze " ogarnia" temat czerniaka...moze warto wybrac sie do Pana doktora i pogadac. Namiary wygooglujesz w sieci. Bardzo goraco polecam. Jeszcze raz pozdrawiam, Aneta.
  Temat: Czerniak, wynik końcowy.
Wielki strach

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8434

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-20, 15:27   Temat: Czerniak, wynik końcowy.
Witaj,
pewnie wiele juz na temat czerniaka przeczytales. Tak jak zostalo napisane indes mitotyczny jest wysoki, co nie jest dobre, czynnikiem tez negatywnym jest owrzodzenie. Teraz wszystko zalezy od okolicznych wezlow chlonnych...czy tam sa przerzuty czy ich nie ma...oby nie! Na pewno wiesz, ze czerniak przemieszcza sie droga krwionosna i limfatyczna. Jak bedzie w wezlach to po ich usunieciu na pewno diagnostyka ciala czy gdzies dalej sie " nie przedarl". Pewnie badania klatki piersiowe, jamy brzucha, itd. Wszystko zalezy od tego co bedzie po docieciu blizny, w wartowniku i okolicznych wezlach. Musisz zatem czekac na ten zabieg. Nie boj sie pytac lekarzy o wszystko, nawet jak w pierwszej chwili nie bedziesz wiedzial o czym jest mowa to dopytasz tu na forum. Administratorzy, Moderatorzy i Forumowicze cos zawsze poradza:) pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group